Sport

FFK-ja në hall, nuk ka stadium tjetër përveç “Fadil Vokrrit” për ndeshjet ndërkombëtare

Foto: Koha
 

Në janar të këtij viti, Federata e Futbollit të Kosovës kishte marrë një premtim se stadiumi “Adem Jashari” në Mitrovicë do të nisë së shpejti të rinovohet dhe do ta ketë në shfrytëzim për ndeshje ndërkombëtare.

Kështu ka thënë zëvendëssekretari i FFK-së, Arianit Ahmeti, të premten, nëpërmjet telefonit për “Sportin në KTV”.