Sport

Asiston Atdhe Nuhiu

Asiston Atdhe Nuhiu
 

Sulmuesi i Kosovës, Atdhe Nuhiu ka bërë një asistim në sfidën ndërmjet Middlesbroughit dhe Sheffield Wednesdayt.

Ekipi i Nuhiut është duke fituar me rezultat prej 1 me 4, derisa sulmuesi kosovar asistoi në golin e tretë të ekipit të tij në minutën e 23.