Pas 100 ditësh, shënon gol sulmuesi i Milanit

Pas 100 ditësh, shënon gol sulmuesi i Milanit

16 September 2019 12:00

Milan mbrëmë ka mposhtur Hellas Veronën më rezultat minimal 0:1.

Golin e vetëm në këtë ndeshje e shënoi, Krzystzof Piakte, i cili arriti të shënoi nga pika e bardhë.

Ky ishte goli i parë i polakut pas një periudhe prej 100 ditësh, prej kur edhe ka marrë numrin 9 në fanellë.

Ai u shpreh shumë i lumtur me golin e shënuar dhe një gjë e tillë u pa edhe pas ndeshjes ku në rrjetet sociale ka shkruar se e dashuron këtë ndjenjë.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme