Sport

Lojtarët “e hedhur” nga Man. Utd e Arsenal kanë gjetur shtëpi të reja në Serie A

Lojtarët “e hedhur” nga Man. Utd e Arsenal kanë gjetur shtëpi të reja në Serie A
 

Romelu Lukaku, Henrikh Mkhitaryan, Aaron Ramsey, Alexis Sanchez, Chris Smalling.

Kur i lexon këta emra të duken si formacione të një përballjeje ndërmjet Manchester Unitedit dhe Arsenalit, shkruan sot Koha Ditore.