Sport

Lëndohet lehtë Ronaldo

Lëndohet lehtë Ronaldo
 

Cristiano Ronaldo nuk do të luajë në një miqësore të brendshme të Juventusit të mërkurën në mbrëmje për shkak të një lëndimi të lehtë.

Juventusi konfirmoi në Twitter se lojtari ka pësuar lëndim të lehtë në muskujt e kofshës së majtë dhe do të ushtrojë i vetëm në ditët e ardhshme.