Sport

Zyrtare: Shabani kalon në Premier Ligë

 

Mesfushori kosovar, Meritan Shabani është zyrtarizuar te Wolverhampton Wanderersi.

Ai ka nënshkruar kontratë trevjeçare pas largimit nga Bayerni dhe fillimisht do t'i bashkohet ekipit U-23.