Sport

Andre Silva afër Monacos

Andre Silva afër Monacos

Monaco është pranë transferimit të sulmuesit Andre Silvas nga Milani, që do t’ia mundësonte Milanit të mbushte arkat për blerjen e Angel Correas nga Atletico Madridi.

Mediat italiane raportojnë se Silva ka marrëveshje me Monacon dhe Milani do të përfitojë 30 milionë euro për shërbimet e tij.