Sport

Barry zgjedh Barçën mes shumë gjigantëve që e kërkuan

Barry zgjedh Barçën mes shumë gjigantëve që e kërkuan
 

Barcelona ka kompletuar transferimin e sulmuesit 16-vjeçar Louie Barry javën e kaluar. Tinejxheri refuzoi kontratën e parë profesioniste te West Bromwich-Albioni për të firmosur me Barcelonën dhe për luajtur me ekipin U-19. Por kush është ky lojtar dhe çfarë mund të presë Barcelona nga ai?

Lëvizje e madhe për një lojtar kaq të ri