Roma sytë ka Hysaj

Roma sytë ka Hysaj

17 July 2019 15:21

Roma i është vënë pas yllit të Napolit, Elseid Hysaj.

Hysaj pasi kaloi një sezon të mrekullueshëm te Napoli, shumë klube evropiane janë të interesuara për të.

Pos Romes, mbrojtësi shqiptar është i kërkuar nga Atletico Madrid, Chelsea dhe Manchester United./kp

Komentet

Shto koment

Të ngjashme