Sport

Diego Costa drejt rikthimit në Premier Ligë

Diego Costa drejt rikthimit në Premier Ligë
 

Sulmuesi i Diego Costa mund të kthehet në Premier League të Anglisë, ka raportuar të enjten “The Sun”.

Është vet lojtari që ka kërkuar largimin nga Atletico Madrid dhe siç raporton tabloidi anglez, Evertoni është i gatshëm të paguajë dëmshpërblim deri në 40 milionë euro për Costan, transmeton KTV.