Sport

Neymar merr ‘bekimin’ e Messit, transferimi në Barcelonë thuajse i kryer

Neymar merr ‘bekimin’ e Messit, transferimi në Barcelonë thuajse i kryer

Neymar dhe Barcelona janë gjithnjë e më afër. Sipas raportimeve të fudnit në median spanjolle të dy palët kanë arritur marrëveshjen mes tyre.

Edhe PSG ka pranuar shitjen e tij duke i besuar liderin e ekipit francezit Mbappe. Mediat në Spanjë shkruajnë se Neymar ka marrë edhe ‘bekimin’ e Messit për tu rikthyer.