Spali kërkon Etrit Berishën

Spali kërkon Etrit Berishën

05 June 2019 18:15

Raportohet se Spali synon ta transferojë portierin e Atalantës, Etrit Berisha.

Por, kjo vetëm nëse nuk mbahet i huazuari nga Sportingu, Emiliano Viviano, transmeton Koha.net.

Gianluca Di Marzio raporton se tashmë Spali ka hapur bisedimet për transferimin e Berishës.

30 vjeçari u transferua në Atalanta nga Lazio në vitin 2016, dhe luajti vetëm 22 ndeshje në sezonin që lamë pas, duke e humbur vendin e titullarit nga italiani, Pierluigi Gollini.

© KOHA

Komentet

Shto koment

Të ngjashme