Unitedi gjen zëvendësuesin e Lukakut

Unitedi gjen zëvendësuesin e Lukakut

16 May 2019 12:40

Manchester Unitedi po mendon të transferojë sulmuesin e Lyonit, Moussa Dembele si zëvendësues për belgun Romelu Lukaku, bën të ditur "The Sun".

Lukaku po pritet të largohet nga Manchesteri në verë, ndërsa Dembele 22-vjeçar po shihet si zëvendësues ideal, transmeton Koha Ditore.

Vlera e tij sillet në rreth 40 milionë funte.

Lukaku në anën tjetër po kërkohet nga Paris Saint-Germaini dhe Interi.

© KOHA

Komentet

Shto koment

Të ngjashme