Drita e ’89-shi ndajnë pikët

Drita e ’89-shi ndajnë pikët

21 April 2019 16:42

Baras 1 me 1 është mbyllur përballja mes Dritës dhe Trepçës ’89-të në xhiron e 28-të të Superligës së Kosovës në futboll.

Për mitrovicasit shënoi Traore në minutën e 27-të, ndërsa rezultatin për vendasit e barazoi Xhevdet Shabani në minutën e 77-të.

Drita mbetet e katërta në tabelë, ndërsa Trepça ’89 e gjashta.

Image

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme