Sport

Kolashinac i lumtur te Arsenali

 

Mbrojtësi i krahut të majtë, Sead Kolashinac ka insistuar se është i lumtur te Arsenali dhe se nuk do të largohet nga ekipi në fund të këtij edicioni, përcjellë “Goal.com” të hënën.

Ditë më parë është raportuar se Kolashinac do të largohet nga Arsenali për t'ia liruar vendin Nicolas Tagliaficos së Arsenalit, i cili pëlqehet nga trajneri i londinezëve, Unai Emery, transmeton “Koha Ditore”.