Kryesia e Dritës viziton tifozin që u rrëzua teksa shikonte ndeshjen ndaj Ferizajt

Kryesia e Dritës viziton tifozin që u rrëzua teksa shikonte ndeshjen ndaj Ferizajt

30 April 2017 22:54

Kryesia e Dritës ka vizituar sot tifozin i cili u rrëzua nga një objekt afër stadiumit teksa shikonte ndeshjen ndaj Ferizajt në Superligë.

Gjendja e tij është stabile, ndërsa klubi ka vendosur që të gjithë tifozëve nën moshën 16-vjeçare t’u mundësohet hyrja pa pagesë në ndeshjet që Drita i zhvillon si vendas deri në fund të sezonit.

Ky është njoftimi i klubit:

Urime fitorja të gjithë tifozëve të Dritës, në veçanti voglushit i cili u rrëzua duke e shikuar ndeshjen nga një objekt në afërsi të stadiumit.

Kryesia e klubit ishin për vizitë dhe do t'i qëndrojnë afër për gjithqka, falë Zotit gjendja e tij është e mirë dhe stabile.

I bëj thirje të gjithë tifozëve të Dritës të kenë kujdes!

Duke analizuar situaten, si president i klubit kam vendosur që të gjithë tifozëve nën moshën 16vjeqare t'i mundësohet hyrja pa pagesë në ndeshjet që Drita i zhvillon si vendas deri në përfundim të kampionatit.

Faleminderit për mbështetjen !

#PërparaDrita

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme