Sport

Prishtina pret skuadrën që i ka nxjerrë shumë telashe

Prishtina pret skuadrën që i ka nxjerrë shumë telashe

Fazën e tretë dhe të fundit të këtij edicioni në Ipko Superligën e Kosovës, skuadra e Prishtinës synon ta nisë me fitore.

Në ndeshjen e xhiros së 23-të që luhet të mërkurën (sot) prej orës 14:00 në stadiumin "Fadil Vokrri", Prishtina e pret Flamurtarin, një kundërshtar që këtë edicion nuk ka arritur ta mposhtë. Në dy ndeshjet e këtij edicioni me Prishtinën, Flamurtari ka marrë një barazim dhe një fitore, shkruan sot Koha Ditore.