Sport

Ramiz Sadiku befason Vëllaznimin

 

Skuadra e Vëllaznimit e ka pësuar disfatën e parë në stinorin pranveror në Ligën e Parë të Kosovës.

Gjakovarët janë befasuar me humbjen e pësuar të shtunën nga skuadra e Ramiz Sadikut me rezultatin 1:0 dhe kanë bërë një hap prapa drejt ngjitjes në elitën e futbollit kosovar.