Napoli barazon me Sassuolon

Napoli barazon me Sassuolon

10 March 2019 19:50

Napoli ka barazuar 1 me 1 si mysafir i Sassuolos në xhiron e 27-të të Serisë A.

Domenico Berardi shënoi për Sassuolon teksa Lorenzo Insigne për Napolin.

Napoli mbetet i dyti, por me diferencë të madhe nga lideri Juventus. Juve prin me 75 pikë, teksa Napoli është i dyti me 57. Afër Napolit tash janë Milani e Interi me 51 dhe 50 pikë.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme