Sport

Lëndohet Leo Messi

Foto: Reuters
 

Leo Messi është lënduar në përballjen e sotme ndaj Sevillës.

Ylli argjentinas ka pësuar një lëndim në krahëror, dhe në minutën e 26 ka lëshuar fushën, transmeton Koha.net.