Sport

Mayweatheri thotë se do të përballet me Khabibin dhe McGregorin

Mayweatheri thotë se do të përballet me Khabibin dhe McGregorin
 

Boksieri amerikan Floyd Mayweather ka deklaruar se më 2019 do të përballet me të dy luftëtarët e UFC-së, Khabib Nurmagomedovin dhe Conor McGregorin.

Javë më parë Khabib Nurmagomedovi kishte shënuar një fitore spektakolare ndaj Conor McGregorit në kuadër të UFC-së, transmeton Koha.net.