Fifi sjell “Nanush 1” dhe “Nanush 2”

Fifi sjell “Nanush 1” dhe “Nanush 2”

10 February 2018 20:19

Filloreta Raçi, këngëtarja e njohur me emrin artistik Fifi, sonte ka publikuar dy këngë të reja.

Kënga e parë titullohet “Nanush 1”, tekstin dhe muzikën e së cilës e ka bërë vetë këngëtarja, transmeton Koha.net. Orkestrimin e ka bërë Apollo, ndërsa videoklipin e këngës Max Production Albania.

Ndërkaq, kënga e dytë titullohet “Nanush 2”, tekstin dhe muzikën e së cilës po ashtu e ka bërë vetë këngëtarja, Fifi.

Gjithashtu, Apollo është përkujdesur orkestrimin e “Nanush 2” si dhe për videoklipin Max Production Albania.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme