Showbiz

Jada Pinkett Smith jep një informatë të re rreth martesës së saj

 

Jada Pinkett Smith dhe Will Smith do të qëndrojnë “bashkë përgjithmonë”.

Aktorja e njohur ka folur rreth martesës së saj në emisionin “The Drew Berrymore Show” që drejtohet nga Drew Berrymore.