Showbiz

Aktori amerikan: Nuk do të pi kurrë më alkool

 

Aktori amerikan John Goodman ka thënë se ka “fituar shumë” duke hequr dorë nga alkooli dhe është shprehur i bindur se kurrë nuk do t’i kthehet më shishes së verës apo të birrës.

Aktori 71-vjeçar luftoi me varësinë ndaj alkoolit për më shumë se tre dekada, por hoqi dorë në vitin 2007.