Showbiz

Fifi dhe Blasta sjellin këngën e re “Bjeri”

 

Fifi nuk ka të ndalur. Ajo është një nga këngëtaret më aktive të skenës sonë muzikore, e cila çdo një apo dy muaj i trajton fansat me këngë dhe videoklip të ri.

Videoprojekti i radhës i këngëtares titullohet “Bjeri” dhe vjen në bashkëpunim me artistin, Blasta.