Showbiz

Arrestohet sërish i dyshuari për grabitjen e qenve të Lady Gagas pasi ishte liruar gabimisht

 

I dyshuari për grabitjen e dhunshme të qenve të Lady Gagas është arrestuar sërish, pasi ishte liruar gabimisht.

Në shkurt të vitit 2021, disa persona të armatosur kanë gjuajtur në drejtim të rojtarit të qenve të këngëtares amerikane, Ryan Fischer, duke i grabitur edhe qentë Koji dhe Gustav, raportoi BBC të enjten.