Showbiz

Vdiq aktorja Mary Mara në moshën 61-vjeçare

 

Aktorja Mary Mara, e njohur për rolet në serialet, “ER” dhe “Ray Donovan”, ka vdekur në moshën 61-vjeçare. Kështu bëri të ditur menaxheri i saj, Craig Dorfman, përmes një komunikate për kanalin CNN.

“Mary ishte një prej aktoreve më të mira që i kam takuar në jetë. Ende më kujtohet kur e pash në skenë në vitin 1992, në shfaqjen ‘Mad Forest’. Ajo ishte energjike, qesharake dhe një person shumë i sinqertë. Të gjithë e donin atë dhe do të na mungojë shumë”.