Showbiz

Filmi “Bullet Train” nëpër kinema nga 5 gushti

 

Studioja filmike “Sony Pictures” i ka publikuar pamjet e reja të filmit “Bullet Train”, i cili bazohet në romanin japonez “Maria Beetle” të autorit, Kotaro Isaka.

Aktori shumë i dashur amerikan, Brad Pitt, është angazhuar në rolin kryesor të projektit që i takon zhanrit aksion dhe triler, derisa regjinë e tij e ka bërë, David Leitch, i njohu më së miri për filmat “Deadpool 2” dhe “Fast And Furious Presents: Hobbs & Shaw”.