Showbiz

“Dysho”, projekti i ri nga Cozman e Onat

 

Dy anëtarët e grupit BabaStars, Cozman dhe Onat, kanë publikuar projektin e ri me titullin “Dysho”.

Teksti i këngës është shkruar nga Onat.