Showbiz

Rihanna dhe A$AP Rocky bëhen prindër

 

Rihanna dhe A$AP Rocky janë bërë prindër, pasi kanë mirëpritur në jetë fëmijën e tyre të parë, raportoi të enjten TMZ-ja.

Këngëtarja me famë botërore ka sjellë në jetë djalin e saj dhe të reperit më 13 maj në Los Angeles, por ende nuk është bërë i ditur emri i fëmijës.