Showbiz

Clooney dhe Pitt pranuan të paguhen më pak për ta lansuar filmin e tyre nëpër kinema

 

Yjet e kinematografisë, Brad Pitt dhe George Clooney, kanë pranuar t’u zvogëlohet pagesa për filmin e tyre të ardhshëm, në mënyrë që të siguroheshin se do të lansohet nëpër kinema.

Dyshja e famshme e Hollywoodit ka punuar së bashku edhe në filmat e kaluar, si “Oceans Eleven” dhe “Burn After Reading”, ndërsa tani janë ribashkuar për një film të ri titulli i së cilit nuk është zbuluar ende për publikun e gjerë.