Showbiz

Vdiq djali i aktorit Michael Madsen

Foto: AP/Associated Press
Foto: AP/Associated Press
 

Është gjetur i vdekur djali i aktorit të njohur hollywoodian, Michael Madsen.

Trupi i pajetë i Hudson Madsenit, i cili ishte vetëm 26-vjeçar, u gjet në ishullin Oahu në Hawaii dhe autoritetet dyshojnë se ai është vetëvrarë.