Showbiz

Robert Berisha flet për përformancën e Ronela Hajatit në Festivalin e RTSH-së

 

Robert Berisha në emisionin “Te Shoqja” ka komentuar edhe përformancën e këngëtares Ronela Hajati në festivalin e RTSH-së, me të cilën u shpall fituese e këtij edicioni dhe do ta përfaqësojë Shqipërinë në Eurovision.

Ai ka treguar vlerësimin e tij prej muzikanti, ndërsa nuk la pa komentuar as shfaqjen e Alban Ramosajt me “Theje”.