Showbiz

Skena intime mes Gagas dhe Hayek u fshi nga filmi “House of Gucci”

 

Lady Gaga ka zbuluar se ajo dhe Salma Hayek kishin filmuar një skenë intime që ishte hequr nga “House of Gucci”.

Këngëtarja dhe aktorja 35-vjeçare, e cila pritet të fitojë një “Oskar” për rolin e Patrizia Reggianit në dramën e suksesshme të bazuar në vrasjen e vërtetë të Maurizio Gucci – ka pohuar se ka “një anë tjetër të këtij filmi” që nuk është shfaqur në pjesën përfundimtare.