Showbiz

Plas “sherri” mes Noizyt dhe Don Xhonit

 

Dy ditë me parë në një emision në Shqipëri, reperi Noizy deklaroi se Don Xhoni ishte fans i tij dikur.

Kjo deklaratë po vazhdon të komentohet nga publiku dhe mediat.