Showbiz

Nesër publikohet bashkëpunimi mes Dafina Zeqirit dhe Majkut

 

Dafina Zeqiri dhe këngëtari Majk, nesër publikojnë bashkëpunimin e quajtur "Më fal".

Pavarësisht asaj që dyshja ka paralajmëruar qe një kohë të gjatë këtë projekt, madje është munduar ta mbajë shumë sekret datën e publikimit, por pritjes i erdhi fundi dhe projekti lansohet nesër