Showbiz

Donaldi e quan nuse Beatrixën

 

Aktori dhe moderatori, Donald Veshaj ka pasur një diskutimi me blogeren Sara Berisha, të dy këta banorë në shtëpinë më të madhe BBV.

Donaldi në shaka i tha Sarës që është ndarë nga nusja për të.