Showbiz

Ledri Vula dhe Yll Limani sonte në Big Brother VIP

 

Dy artistët e njohur nga Kosova, Ledri Vula dhe Yll Limani, sonte do të jenë të ftuar special në Big Brother VIP.

Sipas burimeve të afërta me artistët, ata do të përformojnë në shtëpinë më të madhe në Shqipëri pas spektaklit të sotëm.