Showbiz

Reagon Bora Zemani: Edhe Donaldi është njeri, mund të zgjedhë rrugë të tjera

 

Moderatorja shqiptare Bora Zemani, ka bërë reagim të papritur pas zhvillimeve që ndodhën në Big Brother VIP, ku thuajse emri i saj mbetet më i përfoluri pas situatës së krijuar mes ish-të dashurit të saj Donald Veshaj dhe konkurrentes tjetër Beatrix Ramosajt.

Moderatorja përmes një “story” të publikuar në Instagram, shkruan se është e drejtë e Donald Veshajt të zgjedh cilëndo rrugë që ai do.