Showbiz

Dj Dagz dhe Einxhel fjetën duke i shtrënguar dorën njëri-tjetrit

 

Dj Dagz gjatë natës së brendshme ka fjetur duke ia shtrënguar dorën banores, Einxhel.

Video ku shihet dyshja është publikuar në llogarinë e Instagramit të BBV nga produksioni.