Showbiz

Rita Ora e ka njoftuar të dashurin Taika Waititi me prindërit e saj

Foto: AP/Associated Press
Foto: AP/Associated Press
 

Duket se lidhja mes dyshes, Rita Ora dhe Taika Waititi, është mjaft serioze.

Çifti i dashuruar që e filloi lidhjen romantike në fillim të këtij viti, dukej mjaft i afërt gjatë paraqitjeve të fundit mbi qilim të kuq dhe tani mediat e huaja raportojnë se këngëtarja me prejardhje kosovare e ka njoftuar regjisorin 46-vjeçar të shpërblyer me “Oscar”, me prindërit e saj, Besnik dhe Vera, të cilët jetojnë në Londër.