Showbiz

Janë publikuar pamjet e para të filmit “Scream 5”

 

Është lansuar traileri zyrtar i filmit horror, “Scream 5”.

Me regji të dyshes, Matt Benttinelli-Olpin dhe Tyler Gillett, vazhdimi i pestë i filmit klasik të frikshëm e vazhdon historinë e projektit “Scream 4”, teksa një vrasës i ri e përvetëson maskën e fantazmës, 25-vjet pas vrasjeve të famshme që zunë vend në Woodsboro.