Showbiz

Kim Kardashiani e pranon se mezi shihte nga maska në “Met Gala”

 

Veshja kokë e këmbë me të zeza dhe me fytyrë tërësisht të mbuluar e Kim Kardashianit në ngjarjen e madhe “Met Gala 2021”, ishte një prej paraqitjeve më polarizuese të asaj mbrëmjeje.

Vetë Kimi e ka pranuar së fundmi se mezi shihte me fytyrën e mbuluar, teksa ka sqaruar momentin i cili u përfol shumë, kur motra e saj Kendall Jenner, i afrohet në tepihun e kuq të “Met Galas” dhe e thërret, ndërkohë që ajo mezi e sheh atë.