Showbiz

Lopez fshin Rodriguezin nga Instagrami

Foto: AP
 

Jennifer Lopez ka përforcuar edhe më tej lidhjen e saj me aktorin amerikan Ben Affleck. Për të fshirë çdo të dhënë ish-të dashurit Alex Rodriguez, JLO ka fshirë këtë të fundit nga lista e ndjekësve në Instagram.

Adhuruesit e 52-vjeçares vunë re këtë ndryshim menjëherë në profilin e saj. JLO është ndër këngëtarët dhe aktoret më të përfolur në mediat ndërkombëtare rozë.