Showbiz

Dhurata Dora dhe Noizy publikojnë sonte bashkëpunimin

 

Dy këngëtarë të tjerë të famshëm shqiptarë kanë bashkuar forcat për të sjellë diçka të re për fansat e tyre. Bëhet fjalë për këngëtaren nga Kosova Dhurata Dora dhe këngëtarin nga Shqipëria, Noizy.

Kënga e cila titullohet “Mi Amor” pritet të publikohet sonte në ora 23:59.