Showbiz

Elvana Gjata dhe Yll Limani publikojnë bashkëpunimin

elvana gjata
Foto: Youtube
 

Këngëtarja shqiptare Elvana Gjata ka publikuar bashkëpunimin me Yll Limanin. "E di X marre" quhet bashkëpunimi i dyshes.

Brenda një ore nga publikimi, kjo këngë ka arritur rreth 47 mijë klikime në "Youtube".