Showbiz

Ledri Vula, Kida e Butrint Imeri publikojnë bashkëpunimin më 3 korrik

 

Vera e këtij viti duket se do të sjellë bashkëpunime të mëdha mes këngëtarëve shqiptarë.

Para pak ditësh u raportua në media se Melinda, Nora Istrefi dhe Gjiko janë duke xhiruar videoklipin e këngës bashkëpunuese e cila pritet të shndërrohet në një hit të verës.