Showbiz

Gywneth Paltrow thotë se e ka si vëlla ish-bashkëshortin, Chris Martin

Foto: AP
 

Gyëneth Paltrow ka deklaruar se ajo e ka si vëlla ish-bashkëshortin e saj, këngëtarin e famshëm Chris Martin.

Aktorja e famshme hollivudiane ka bërë të ditur se ata po ndahen në vitin 2014, pas dhjetë vjetësh martesë dhe dy fëmijëve së bashku.