Showbiz

Rita Ora e Jennifer Lopez po bashkojnë forcat për disa projekte të reja

 

Jennifer Lopez dhe Rita Ora thuhet se kanë pasur bisedime “sekrete” për projekte të përbashkëta në muzikë dhe bashkëpunime filmike.

Siç raporton “The Sun”, këngëtaret e hiteve të mëdha janë bashkuar në Los Anxhelos për të parë se çka mund të bëjnë së bashku dhe sipas burimeve, ato nuk kanë parë limite.