Showbiz

“Jungle Cruise” filmi i ardhshëm i yjeve Dwayne Johnson dhe Emily Blunt

Foto: AP/Associated Press
Foto: AP/Associated Press
 

Këtë verë lansohet filmi i shumëpritur i yjeve të hollywoodit, Dwayne ‘The Rock’ Johnson dhe Emily Blunt.

Me titull “Jungle Cruise”, ky projekt premton ta dërgon publikun në aventurën e jetës së tyre me të filluar së shfaquri nëpër kinema, apo përmes porositjes me të holla në platformën “Disney+”.